Beschrijving
De HP Engage Go is een veelzijdig, convertible systeem dat moeiteloos schakelt van all-in-one naar mobiele tablet. Duurzaam, compact en eenvoudig in gebruik.
De HP Engage Go is een veelzijdig, convertible systeem dat moeiteloos schakelt van all-in-one naar mobiele tablet. Duurzaam, compact en eenvoudig in gebruik.
€ 1.547,00 excl. btw
De HP Engage Go is een veelzijdig, convertible systeem dat moeiteloos schakelt van all-in-one naar mobiele tablet. Duurzaam, compact en eenvoudig in gebruik.
| Afmeting | 336,2 x 17,6 x 216,4 (bdh) |
|---|---|
| Materiaal | aluminium |
| Processor | Intel Core i3-1110G4 Processor r |
| Geheugen | 4GB standaard, max 32GB |
| Opslagcapaciteit | 128GB en 256GB SSD |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Aansluitingen | 2 x USB 3.04 x USB 2.01 x USB Type-C1 x RJ-11 (kassalade)1 x RJ-45 Gigabit3 x RS-232 |
| Scherm | HD 12,3" 1800×1200 breedbeeld touchscreen |
| Garantie | 2 jaar swap garantie |
Laat hier je e-mail adres achter en ontvang direct de activatielink in je mailbox!
Liever in 30 min een live online demo? Dat kan ook!
Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang exclusieve updates.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring.