Description
The HP Engage Go is a versatile, convertible system that effortlessly switches from all-in-one to mobile tablet. Durable, compact and easy to use.
The HP Engage Go is a versatile, convertible system that effortlessly switches from all-in-one to mobile tablet. Durable, compact and easy to use.
€ 1.547,00 excluding VAT
The HP Engage Go is a versatile, convertible system that effortlessly switches from all-in-one to mobile tablet. Durable, compact and easy to use.
| Dimension | 336.2 x 17.6 x 216.4 (bdh) |
|---|---|
| Material | aluminum |
| Processor | Intel Core i3-1110G4 Processor r |
| Memory | 4GB standard, max 32GB |
| Storage Capacity | 128GB and 256GB SSD |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Connections | 2 x USB 3.04 x USB 2.01 x USB Type-C1 x RJ-11 (cash drawer)1 x RJ-45 Gigabit3 x RS-232 |
| Screen | HD 12.3" 1800×1200 widescreen touchscreen |
| Warranty | 2-year swap warranty |
Leave your email address below and receive the activation link in your inbox instantly!
Liever in 30 min een live online demo? Dat kan ook!
Sign up for the newsletter and receive exclusive updates.
By signing up you agree to our privacy policy.