Beschrijving
Een compact all-in-one kassasysteem met luxe uitstraling. Voorzien van een 15,6” FHD breedbeeld touchscreen (1920×1080) en voldoende aansluitingen voor randapparatuur. Ook aan te raden in combinatie met de IO Box.
Een compact all-in-one kassasysteem met luxe uitstraling. Voorzien van een 15,6” FHD breedbeeld touchscreen (1920×1080) en voldoende aansluitingen voor randapparatuur. Ook aan te raden in combinatie met de IO Box.
€ 1.165,00 excl. btw
Op voorraad
Een compact all-in-one kassasysteem met luxe uitstraling. Voorzien van een 15,6” FHD breedbeeld touchscreen (1920×1080) en voldoende aansluitingen voor randapparatuur. Ook aan te raden in combinatie met de IO Box.
| Afmeting | 362,8 x 304 x 175, 3mm (bhd) |
|---|---|
| Materiaal | aluminium |
| Processor | Celeron J6412 |
| Geheugen | 8GB |
| Opslagcapaciteit | 128GB SSD |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Aansluitingen | 2 x USB 3.01 x RJ-45 Gigabit |
| Scherm | FHD 15.6" 1920×1080 350nits breedbeeld touchscreen |
| Garantie | 2 jaar swap garantie |
Laat hier je e-mail adres achter en ontvang direct de activatielink in je mailbox!
Liever in 30 min een live online demo? Dat kan ook!
Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang exclusieve updates.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring.