Description
A compact all-in-one POS system with luxurious appearance. Equipped with a 15.6” FHD widescreen touchscreen (1920×1080) and plenty of connections for peripherals. Also recommended in combination with the IO Box.
A compact all-in-one POS system with luxurious appearance. Equipped with a 15.6” FHD widescreen touchscreen (1920×1080) and plenty of connections for peripherals. Also recommended in combination with the IO Box.
€ 1.165,00 excluding VAT
In stock
A compact all-in-one POS system with luxurious appearance. Equipped with a 15.6” FHD widescreen touchscreen (1920×1080) and plenty of connections for peripherals. Also recommended in combination with the IO Box.
| Dimension | 362.8 x 304 x 175, 3mm (bhd) |
|---|---|
| Material | aluminum |
| Processor | Celeron J6412 |
| Memory | 8GB |
| Storage Capacity | 128GB SSD |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Connections | 2 x USB 3.01 x RJ-45 Gigabit |
| Screen | FHD 15.6" 1920×1080 350nits widescreen touchscreen |
| Warranty | 2-year swap warranty |
Leave your email address below and receive the activation link in your inbox instantly!
Liever in 30 min een live online demo? Dat kan ook!
Sign up for the newsletter and receive exclusive updates.
By signing up you agree to our privacy policy.