Beschrijving
Een All-in-One kassasysteem dat beschikt over een J6412 Celeron CPU en een 15,6-inch touchscreen display. Standaard geleverd met 2 jaar SWAP garantie.
Een All-in-One kassasysteem dat beschikt over een J6412 Celeron CPU en een 15,6-inch touchscreen display. Standaard geleverd met 2 jaar SWAP garantie.
€ 775,00 excl. btw
Een All-in-One kassasysteem dat beschikt over een J6412 Celeron CPU en een 15,6-inch touchscreen display. Standaard geleverd met 2 jaar SWAP garantie.
| Afmeting | 361,6 x 298,5 x 191,8 mm (bdh) |
|---|---|
| Materiaal | kunststof |
| Processor | Celeron J6412 |
| Geheugen | 8GB |
| Opslagcapaciteit | 128GB SSD |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Aansluitingen | 4 x USB 2.01 x RJ-45 Gigabit2 x RS-2321 x VGA |
| Scherm | 15,6-inch TFT met 1920×1080 IPS touchscreen |
| Garantie | 2 jaar swap garantie |
Laat hier je e-mail adres achter en ontvang direct de activatielink in je mailbox!
Liever in 30 min een live online demo? Dat kan ook!
Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang exclusieve updates.
Door je aan te melden ga je akkoord met onze privacyverklaring.