Description
An All-in-One POS system that features a J6412 Celeron CPU and a 15.6-inch touchscreen display. Comes standard with a 2-year SWAP warranty.
An All-in-One POS system that features a J6412 Celeron CPU and a 15.6-inch touchscreen display. Comes standard with a 2-year SWAP warranty.
€ 775,00 excluding VAT
An All-in-One POS system that features a J6412 Celeron CPU and a 15.6-inch touchscreen display. Comes standard with a 2-year SWAP warranty.
| Dimension | 361.6 x 298.5 x 191.8 mm (wdh) |
|---|---|
| Material | plastic |
| Processor | Celeron J6412 |
| Memory | 8GB |
| Storage Capacity | 128GB SSD |
| Operating System | Windows 10, Windows 11 |
| Connections | 4 x USB 2.01 x RJ-45 Gigabit2 x RS-2321 x VGA |
| Screen | 15.6-inch TFT with 1920×1080 IPS touchscreen |
| Warranty | 2-year swap warranty |
Leave your email address below and receive the activation link in your inbox instantly!
Liever in 30 min een live online demo? Dat kan ook!
Sign up for the newsletter and receive exclusive updates.
By signing up you agree to our privacy policy.